DANE SPÓŁKI

BBA TRANSPORT SYSTEM
Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Adres rejestrowy Spółki:
ul. Augustyna Kordeckiego 49
04-330 Warszawa

Telefon: +48 22 463 47 01
Fax: +48 22 463 47 49

Sąd Rejonowy dla miasta st. Warszawy w Warszawie, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

Numer KRS: 0000596969
Numer NIP: 1132590157
REGON: 140383900

ADRES BIURA

ul. Lucerny 80,
04-687 Warszawa

GODZINY PRACY

Pon. – Pt.:
Sobota:
Niedziela:

8:00 – 16:30
Nieczynne
Nieczynne

Dział Handlowyzapytania@bbats.pl

Mateusz Myszyński
Kierownik Działu Handlowego
E-mail: m.myszynski@bbats.pl
Tel. (+48) 509 856 127

Maksym Klymko
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: m.klymko@bbats.pl
Tel. (+48) 509 856 033

Kacper Ostrowski
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: k.ostrowski@bbats.pl
Tel. (+48) 504 916 220

Karol Kryczka
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: k.kryczka@bbats.pl
Tel. (+48) 503 926 540

Stella Grabska
Kierownik ds. Klientów Kluczowych
E-mail: s.grabska@bbats.pl
Tel. (+48) 504 916 124

Jan Piwowarski
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: j.piwowarski@bbats.pl
Tel. (+48) 504 916 177

Sara Kiczor
Przedstawiciel Handlowy
E-mail: s.kiczor@bbats.pl
Tel. (+48) 507 204 095

Dominik Musiatowicz
Asystent Działu Handlowego
E-mail: d.musiatowicz@bbats.pl
Tel. Kom. (+48) 573 795 976

Transport Lotniczyair@bbats.pl

Marcin Samot
Kierownik ds. Transportu Lotniczego
E-mail: m.samot@bbats.pl
Tel. (+48) 509 856 154
Patryk Pawlik
Starszy Specjalista ds. Spedycji
Lotniczej i Sprzedaży
E-mail: p.pawlik@bbats.pl
Tel. (+48) 517 568 954