BBA Transport Spedycja Logistyka
BBA Transport Spedycja Logistyka

BBA Transport System operator logistyczny o ugruntowanej pozycji i bardzo dobrej opinii na europejskim rynku spedycji międzynarodowej

Realizujemy politykę jakości wg norm ISO 9001:2015 i GDP (DPD) oraz należymy do globalnej sieci logistycznej WCA.

Misją BBA Transport System jest zwiększanie przewagi konkurencyjnej naszych partnerów biznesowych poprzez dostarczanie niezawodnych i bezpiecznych rozwiązań logistycznych we wszystkich gałęziach transportu.

Kluczem do sukcesu i jednocześnie jedną z podstawowych wartości jest zatrudnienie doświadczonych, wysoko wykwalifikowanych, certyfikowanych specjalistów i logistyków. W ten sposób został stworzony zespół specjalistów legitymujących się branżowymi studiami na czołowych polskich uczelniach oraz szeregiem profesjonalnych certyfikatów potwierdzających kompetencje zawodowe, jak m.in. FIATA, ELA, CPC.

Wartości, dzięki którym realizujemy naszą misję to:

uczciwość oszczędność wysoka jakość zespołowość wiarygodność terminowość

Fracht lotniczy BBA Transport System

Transport lotniczy jest perłą w koronie BBA Transport System. Jako firma ciesząca się zaufaniem klientów, kładziemy szczególny nacisk na dostarczanie usług jak najwyższej jakości. Oznacza to stałą selekcję i weryfikację zaufanych partnerów oraz dbanie o satysfakcję klienta. Współpracujemy z największymi przewoźnikami i jesteśmy wspierani przez najlepszych agentów zagranicznych. Jesteśmy certyfikowanym agentem działającym z ramach International Air Transport Association (IATA), co stanowi gwarancję bezpieczeństwa i jakości usług.

Czynniki sukcesu

Stabilność i dokładność planowania jaką w swojej strategii wykorzystują nasi klienci, jest następstwem terminowości dostaw, ciągłej kontroli nad procesem logistycznym oraz profesjonalizmem naszych pracowników.

Oszczędzamy kapitał naszych partnerów biznesowych poprzez dostarczanie im najwyższej jakości usług logistycznych i transportowych o zasięgu globalnym. Nasi klienci nie muszą lokować swoich zasobów w utrzymanie i eksploatację własnych środków transportu.

Oszczędzamy czas naszych partnerów dzięki oddelegowaniu do ich dyspozycji sprawdzonego zespołu specjalistów, który zajmuje się obszarami logistycznymi ich firmy i dostarcza doskonałe rozwiązanie „szyte na miarę”.

Nasi partnerzy biznesowi mogą poświęcić swoją uwagę całkowicie na zarządzanie swoim core business, gdyż na naszym zespole spoczywa obowiązek dobrania optymalnego rozwiązania logistycznego oraz odpowiedniego ubezpieczenia towaru.

Gwarancja bezpieczeństwa

Polisa ubezpieczeniowa BBA Transport System

Gwarancją bezpieczeństwa dla naszych klientów jest zabezpieczenie ryzyk logistycznych dzięki polisie ubezpieczeniowej opiewającej na 600 000 USD. Koszt tego ubezpieczenia jest zawsze zawarty w cenie i nie podlega dodatkowym opłatom. Dodatkowo oferujemy szeroki pakiet ubezpieczeń CARGO typu all risks (od wszystkich ryzyk).

Certyfikaty

BBA Transport System Certyfikat
BBA Transport System Certyfikat
BBA Transport System Certyfikat
BBA Transport System Certyfikat
BBA Transport System Certyfikat
BBA Transport System Certyfikat
BBA Transport System Certyfikat
BBA Transport System Certyfikat

Nasze podejście do logistyki

Zbliżenie się do rynku poprzez skracanie czasów realizacji zamówienia jest jednym z kluczowych czynników sukcesu biznesowego naszych klientów. Do tego celu wykorzystują 48 godzinny termin dostaw do większości krajów Europy. W przypadku transportów dedykowanymi samochodami dostawczymi typowy czas dostawy nie przekracza 24 godzin.

Dzięki pewności i terminowości dostaw nasi partnerzy mogą w pełni zająć się opracowywaniem strategii czy działaniami marketingowymi. Cała logistyka jest bowiem powierzona sprawdzonemu partnerowi – BBA Transport System.

W ramach Europy Zachodniej, szczególnie ważnymi kierunkami dostaw, w których podjęliśmy specjalizację są transporty do i z Niemiec, Holandii, Belgii, Luxemburga, Włoch, Francji, Anglii, Irlandii, Hiszpanii, Portugalii, Austrii, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Łotwy, Estonii.

Na wszystkich kierunkach transportowych oddajemy do dyspozycji ekonomiczny kosztowo i sprawdzony organizacyjnie system dostaw drobnicowych i częściowych. Opłata proporcjonalna do wykorzystanej przestrzeni jest źródłem znacznych oszczędności.

Zaskakujący i zawsze pełen uznania przez naszych klientów jest czas naszej odpowiedzi na przesyłane zapytania ofertowe. Przekracza on znacznie standardy w sektorze logistycznym – pomiar satysfakcji w tym obszarze osiągnął poziom 96%.

Piszą o nas

 

 

http://eurologistics.pl/eurologistics/newsy/akademia-spedytora/

http://eurologistics.pl/truck-business/newsy/akademia-spedytora/

https://www.log24.pl/news/2018/5/7/akademia-spedytora-wspolpraca-politechniki-warszawskiej-z-biznesem,8664

http://www.wt.pw.edu.pl/Wydzial/Aktualnosci/Akademia-Spedytora-Praktyka-pracy-w-Transporcie-Spedycji-i-Logistyce

http://www.wt.pw.edu.pl/Wydzial/Aktualnosci/Podziekowania-firmy-BBA-Transport-System

SZYBKI KONTAKT

KONTAKT ZE SPEDYTOREM
Pn. - Pt. 8:00 - 16:30